Založ si blog

Svetlá budúcnosť

Demokratický, konzumistický, stranícky košiar si opäť odhlasoval, že nebude pracovať, aj keď je na pracovisku.

A prečo aj, keď si demokraticky, stranícky vytvorili ústavu, podľa ktorej sú nedotknuteľní a odvolateľní len samými sebou. Okrem toho sú platení aj za ničnerobenie, a naviac ani nepriame toky štátnych peňazí asi nezávisia od ich nečinnosti.

Bolo by výnimočne fajnové, a mnohými vrele vítané, napodobňovať ich maniere a postupy vo všetkých oblastiach spoločnosti. Každá firma by určite pozitívne vítala nepredstaviteľné možnosti ničnerobenia.

Opravári by opravovali, učitelia by vychovávali, zdravotníci by liečili ničnerobením. Takto by sme určite dobehli, a možno aj predbehli všetky okolité krajiny, ako nám to od vzniku samostatného dvojkrížového trojkopčia sľubovali všetci aktuálni, konzumistický straníci.

Možno by sa prekonali aj sny komunistov, a každý by dostával všetko, čo potrebuje, za ničnerobenie.

Občania, ktorí by sa v ničnerobení veľmi nudili, by mohli ochotnícky robiť šaškoviny, divadlo alebo hoci aj cirkus po vzore niektorých konzumistických, straníckych zástupcov ľudu v demokratickom košiari.

Však do septembra je veľmi ďaleko. Konzumistickí straníci sú presvedčení, že voliči zúčastňujúci sa na ich straníckom volebnom folklóre majú veľmi krátku pamäť.

Stačí začať s nikdy neplnenými sľubmi mesiac dva pred povinným hádzaním volebných lístkov do urien drvivou menšinou oprávnených voličov, milujúcich arogantných, ničnerobiacich, konzumistických straníkov.

Takže hor sa do boja za svetlú konzumistickú, stranícku budúcnosť, dúfajúc, že tých pár občanov odkázaných na život z práce uživí neustále sa rozrastajúce stádo ničnerobiacich straníkov a ich verných prisluhovačov.

Migrácia Fénixov

24.03.2023

Na základe presviedčania modro-zelených vygumovancov o šrotovisku sovietskych stíhačiek, dvojkrížové trojkopčie si objednalo dočasnú ochranu svojho vzdušného priestoru u svojich susedov. Sledujúc dianie posledných dní sa buď jednalo o naivný zastierací manéver alebo o číre klamstvo za účelom urýchlenia nákupu nových, spoza veľkej mláky. Ani náhlenie sa asi [...]

Dobrá a zlá správa

17.03.2023

Dobrá: Dočasne povereného, nekoaličného, neopozičného, dvojnásobne stranícky demokratického hájnika pozvali na návštevu Ukrajiny, odmenou za darovanie stíhačiek a iného vojenského materiálu. Zlá: Vráti sa.

Skúška inteligencie

12.03.2023

Príroda sa rozhodla overiť úroveň prirodzenej inteligencie vodičov formou piesočno-prachovej búrky na juhozápade dvojkrížového trojkopčia a na severozápade južných susedov. Žiaľ ani výsadba borovicových lesov na Záhorí, realizovaná podľa želania bývalých rakúskych mocnárov, nedokázala zabrániť tomuto veľmi zriedkavému javu. Skúšku inteligencie a schopnosti [...]

Stalin / Komunisti / Komunistická strana /

Ako za II. svetovej: Medvedev prečítal šéfom zbrojárskych fabrík Stalinov list

24.03.2023 22:08

Bývalý ruský prezident Dmitrij Medvedev na jednom zo zasadnutí citoval z telegramu generálneho tajomníka ÚV KSSZ Josifa Stalina zo 17. septembra 1941

Mesto, Bratislava, bývanie, byty, domy, Eurovea

Vallo zvýšil v Bratislave poplatky, Heger reagoval: Obce majú viac peňazí, ako sa čakalo

24.03.2023 20:55

Štát kompenzoval 90 percent prostriedkov, ktoré zaťažili rozpočty samospráv v dôsledku minuloročných legislatívnych opatrení, tvrdí Heger.

dve percentá dane, Pravda, 2%

Jaskyniarska skupina Spišská Belá

24.03.2023 19:45

Jaskyniarska skupina pôsobiaca vo Vysokých a Belianskych Tatrách. Objavili sme a dokumentujeme 2. najhlbšiu a 6. najdlhšiu jaskyňu Slovenska - Javorinka.

Luiz Inácio Lula da Silva

Brazílsky prezident navrhne Číne vytvorenie "mierového klubu" pre Ukrajinu

24.03.2023 19:43

Brazília zastáva v zahraničnej politike neutralitu a nedávno z tohto dôvodu odmietla poskytnúť muníciu, ktorá by smerovala na Ukrajinu.

rojko

O rojkoch, snívaní, prírode a iných drobnostiach

Štatistiky blogu

Počet článkov: 82
Celková čítanosť: 152241x
Priemerná čítanosť článkov: 1857x

Autor blogu

Kategórie