Milujem samoreklamné, alebo že by roboreklamné videjká súdruha predsedu nikto nemá jasno kam smerujúcej, sociálne a demokraticky sa tváriacej partaje a zároveň pána predsedu vlády dvojkrížového trojkopčia. Dôvodom môjho neutíchajúceho obdivu, je absencia tlupy nič nerobiacich straníckych a iných pritakávačov, na rozdiel od samoreklamných vystúpení iných partajníkov. […]
Pokračovanie článku
