Milujem samoreklamné, alebo že by roboreklamné videjká súdruha predsedu nikto nemá jasno kam smerujúcej, sociálne a demokraticky sa tváriacej partaje a zároveň pána predsedu vlády dvojkrížového trojkopčia.
Dôvodom môjho neutíchajúceho obdivu, je absencia tlupy nič nerobiacich straníckych a iných pritakávačov, na rozdiel od samoreklamných vystúpení iných partajníkov.
Myslel som si, že pán dvojnásobný predseda ma už ničím neprekvapí. Mýlil som sa.
Najnovšie videjko pána predsedu na druhú, zakrádajúceho sa osamelo v akejsi bočnej, ktoviekam smerujúcej úzkej chodbičke niektorej európskej byrokratickej inštitúcie, mi vyrazilo dych.
Od ohromného prekvapenia som tentokrát nemusel samoreklamné reči púšťať po jemnej filtrácii, podľa zaužívaného zvyku jedným uchom dnu a druhým von, pretože pri pohľade na toto výnimočne akčné videjko som úplne opomenul zaznamenať čo pán predseda svojim obdivovateľom oznamoval.


Celá debata | RSS tejto debaty