Založ si blog

Zástupcovia ľudu?

Parlament dvojkrížového trojkopčia, použijúc slová neomylných straníckych zástupcov ľudu, demokraticky zvolených drvivou menšinou oprávnených voličov, tvoria mafiáni z opozície, extrémisti, fašisti, farizeji, rozbíjači vlád, osoby patriace na politické smetisko dejín, podržtašky.

Dodávam, že sa tam nájdu aj krčmové bitkárky a osoby sediace na dvoch alebo viacerých stoličkách tváriace sa, že neúnavne, krvopotne, nezištne pracujú aspoň dvadsaťpäť hodín denne na každej stoličke, pre dobro občanov.

Ich pracovnými metódami sú podľa vlastných vyjadrení politikárčenie, politické hry, vytĺkanie politického kapitálu, psychické vydieranie následkami neschválenia rozpočtu, fašistické propagandistické klamstvá, podkopávanie právneho štátu.

Podľa mňa tam patrí aj hlasovanie o tom, či sa im chce momentálne pracovať alebo nie, ignorovanie účasti na rokovaní košiara.

Uvedené príklady určite nie sú úplné, každý si ich môže doplniť podľa ním zaregistrovaných informácií.

Vychádzajúc z ľudovej múdrosti „Keď mi skapala koza nech susedovi skapú aspoň dve“ a z aktuálne medializovaných katarských gatí, môžem len konštatovať príbuznosť chovania sa demokraticky zvolených straníckych zástupcov ľudu všade na svete, len s rozdielmi vyplývajúcimi z rozsahu otvorenosti prania špinavej bielizne na verejnosti.

Papiňák zabijak

07.06.2023

Jedna pracovitá dáma sa rozhodla podeliť s čitateľkami o svoj dramatický zážitok pri varení. Neoceniteľný tlakový hrniec pri varení fazule jednoducho vybuchol, preto odporúča ostatným dámam tak nevariť. Asi z neinformovanosti. Každý slušný tlakový hrniec má zabudované minimálne dva poistné prvky. Prvým je regulačný ventil tlaku v hrnci, ktorý vždy vypustí každý [...]

Skvosty prírody

05.06.2023

Jesienka obyčajná Napriek svojmu názvu sa jedná o rastlinu s výnimočným vegetatívnym cyklom. Kvitne na jeseň v septembri až októbri. Kvet vyženie z podzemnej cibuľky, bez vývoja listov rastliny. Môžete ju objaviť na lúkach a lesných čistinkách. Kvet je spočiatku vajcovitý, neskôr sa rozprestrie do podoby hviezdice modrasto fialovej farby. Po odkvitnutí uschne a cibuľka [...]

Kde domov môj?

03.06.2023

Môže sa sám seba pýtať stranícky herec a klaun trnavský, ktorý sa po zbavení všetkých funkcií spojených s hoci aj minimálnou zodpovednosťou môže opäť bezuzdne tárať a rozdávať každému okolo seba neriešiteľné úlohy. Pán dočasne poverený predseda vlády zas bude môcť krvopotne premýšľať, ako jeden najmúdrejšie sa tváriaci predseda strany, už niekoľko [...]

Si Ťin-pching Putin

Pomáha Peking vojensky Putinovi? Čečenci bojujúci na Ukrajine mali dostať čínske obrnené vozidlá

09.06.2023 16:47

Čína odmieta správy o podpore Ruska ako fámy šírené USA a NATO.

sklenar dubncia

Vojna ukázala, že zásoby sú dôležité. V Dubnici by sa mohla rozšíriť výroba zbraní

09.06.2023 16:15

Zbrojárske podniky v Dubnici nad Váhom by mohli rozšíriť kapacity.

Lynx Commando

Po stredoškoláka z Košíc si prišlo elitné Lynx komando. Plánoval vyrábať bomby?

09.06.2023 16:00

Počas domových prehliadok policajti u chlapca zaistili chemické látky, ktoré je možné použiť pri výrobe výbušnín. Obvinili ho zo zločinov niektorých foriem účasti na terorizme.

Kim Čong-un

Kim Čong-un zakázal samovraždy: Sú zradou socializmu

09.06.2023 15:47

Diktátor miestnym vládam nariadil, aby prijali preventívne opatrenia.

rojko

O rojkoch, snívaní, prírode a iných drobnostiach

Štatistiky blogu

Počet článkov: 115
Celková čítanosť: 236178x
Priemerná čítanosť článkov: 2054x

Autor blogu

Kategórie