Založ si blog

CKM

Možno si niektorí ešte pamätajú, že CKM celkom úspešne a spoľahlivo organizovala naplnenie túžby mladých ľudí dvojkrížového trojkopčia po poznaní iných krajín našej planéty.

Dianie posledných dní ma utvrdzuje, že vzniklo nové CKM, ktoré svoje portfólio zacielilo na organizovanie cestovania migrantov za lepšími zajtrajškami. Vzhľadom na bohaté skúsenosti v oblasti organizácie cestovania sa im podaril husársky kúsok a presvedčili migrantov z blízkeho východu zrieknuť sa používania osvedčených migračných trás a preorientovať sa na využívanie migračnej trasy cez predčasnovolebné dvojkrížové trojkopčie.

Keďže pre veľký záujem klientov nové CKM musí konať operatívne, ešte sa mu nepodarilo domyslieť účinný spôsob dopravy klientov z južnej časti našej krajiny ďalej do ich cieľovej destinácie, ktorou nie je dvojkrížové trojkopčie, ako to propagandisticky zdôrazňujú verejnoprávne médiá pri zverejňovaní hocijakej správy súvisiacej s migrantmi zhlukujúcimi sa na dočasnom konci ich novo organizovanej migračnej trasy.

Nové CKM teraz pravdepodobne bude čeliť silnej konkurenčnej výzve. Na obzore sa objavili stranícki odborníci na organizovanie cestovania, ktorí už asi majú určité skúsenosti s jeho organizovaním od brandenburgskej brány až k Juhočínskemu moru.

Ja však budem trpezlivo čakať do konca septembra, keď predpokladám návrat migrantov šmahom čarovného prútika na pôvodné osvedčené migračné trasy, pretože život v našej krajine, či už dočasný alebo aj trvalý, je určite na míle vzdialený od ich predstáv o lepšej budúcnosti.

Šťastie Lamačanov

24.09.2023

Lamačania sa konečne dočkali. Budú mať protihlukovú stenu pri diaľnici. Naviac sa jedná z viacerých hľadísk o unikát, ako bolo oznámené v médiách. Prekvapujúce je, že to bude dočasná protihluková stena. Spolu s Lamačanmi sa budem modliť, aby v dočasnosti aspoň prekonala doterajší rekord pobytu sovietskych vojsk na území dvojkrížového trojkopčia. Alebo niekto [...]

Budúca úroda

20.09.2023

Každý dobrý ovocinár a pestovateľ vie, že keď chce mať dobrú úrodu, musí odstrániť zo sadu a z poľa všetko hnilé alebo inak choré. Zdá sa, že náš spoločný sad a pole sú absolútne zanedbané, aj pohodlnosťou a neochotou záhradníkov hocičo na zabehnutých zvyklostiach meniť, ale asi najmä z dôvodu strachu pred budúcnosťou, ohrozenou možnou reakciou mocných na [...]

Pomoc!

18.09.2023

Asi niekto utiekol z psychiatrického ústavu. Preháňa sa tu pod oknami na aute s megafónmi a čosi brble o mafiánoch a voľbách. Modlím sa, aby sa aspoň do času večerného kľudu demokratickí pomáhači a chrániči zobudili, alebo budem musieť takéto bludy počúvať do konca septembra? Pacient nikomu nechýba? Ako by nestačili všadeprítomné vyškerené tváre [...]

Tanky Leopard, vozidlá 4x4 Oshkosh, Martin Sklenár, Jaroslav Naď, stíhačky F-16

Hlavné priority v obrane: Kto chce vystúpiť z NATO a kto by na armádu dával menej?

24.09.2023 18:17

Denník Pravda sa kandidujúcich strán a hnutí pýtal na priority v obrane.

bana čína

Požiar v čínskej uhoľnej bani si vyžiadal 16 obetí

24.09.2023 17:51

Čína je najväčší svetový producent znečisťujúcich látok, ktoré spôsobujú zmenu klímy. Stále prevádzkuje tisíce uhoľných baní.

laszlo solymos

Sólymos považuje vyjadrenia Sulíka na adresu iných strán za trúfalé a arogantné

24.09.2023 17:21

Sulík ešte minulý týždeň vyzval na odstúpenie z volebného boja kandidujúce strany, ktoré sa pohybujú pod hranicou zvoliteľnosti.

Pašinjan

Pašinjan naznačil odklon Jerevanu od politiky Kremľa. Zatkli by Arménci Putina?

24.09.2023 15:55

Rusko odmietlo prísť Arménsku na pomoc pri najnovšom konflikte v Náhornom Karabachu.

rojko

O rojkoch, snívaní, prírode a iných drobnostiach

Štatistiky blogu

Počet článkov: 160
Celková čítanosť: 389116x
Priemerná čítanosť článkov: 2432x

Autor blogu

Kategórie